Sklep Firma Dr. Popov Produkty firmy Dr. Popov
Każdy produkt, przedstawiony i sprzedawany przez stronę www.drpopov.cz może być sprowadzony do Polski. Pytania i zamówienia dotyczące produktów niedostępnych w sklepie na stronie Merit Poland, proszę kierować na maila psyllium@merit-poland.eu Zapewniamy krótki czas oczekiwania i przyjazne ceny wysyłki.

Psyllium Dr. Popova 200 g.

Rozpuszczalny błonnik – suplement diety.

Oryginalne indyjskie Psyllium (Plantago ovata, Babka jajowata) – zawiera naturalny błonnik stosowany w Indiach od ponad dwóch tysięcy lat. W przewodzie pokarmowym zamienia się w żel, zwiększając 40-krotnie swoją objętość, co pobudza ściany jelit do perystaltyki i wydalania. Oczyszcza przewód pokarmowy, pomaga utrzymywać prawidłowy poziom cholesterolu, wspomaga działanie prawidłowej flory bakteryjnej w jelitach i zapewnia prawidłowe wypróżnienia. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu poprzez eliminację toksyn oraz drobnoustrojów.

Preparat nadaje się do stosowania przy dietach redukcyjnych, ale nie może być zamiennikiem zróżnicowanej, prawidłowej diety. Poprawia jakość cery.

Dawkowanie i sposób użycia:

1-2 łyżeczki Psyllium Dr. Popova wymieszać rano i ew. wieczorem z 250 ml płynu (herbata, woda, sok) i popić 1-2 szklankami płynu. Stosować co najmniej 30 minut przed jedzeniem. Maksymalna dawka dzienna wynosi 5 łyżeczek (2,5-5g).

Zawiera fenyloalaninę.

Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci!

Przechowywanie:

Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 5 – 25 ˚C. Chronić przed dziećmi.

Skład:

Plantago ovata ( Psyllium) – oczyszczone osłonki nasion babki jajowatej

Od ponad dwóch pokoleń, rodzina Dr.Popova zajmuje się zielarstwem, oraz wytwarzaniem bardzo wielu, zróżnicowanych preparatów z produktów naturalnych. Jednym z osiągnięć tej tradycji, są Psyllium i Psyllicol, suplementy diety, zawierające rozpuszczalny błonnik z osłonek nasion indyjskiej Babki jajowatej. Ze względu na ich działanie, skład oraz rygorystycznie przestrzegane warunki przetwarzania, pakowania i dystrybucji, produkty firmy Dr.Popov, są znane i cenione wśród odbiorców w wielu krajach.

Producent:

Dr. POPOV s. r. o. Plzeňská 857., Cz-348 15 Planá u M. Lázní.
Tel.: 0042 374 616 450, fax: 0042 374 616 460
www.drpopov.cz, Republika Czeska

Import i dystrybucja:

MERIT POLAND Andrzej Drabarek ul. Zamkowa 5
58-530 Kowary Tel.: +48 603 13 99 22 Tel./Fax: +48 75 718 20 99
psyllium@merit-poland.eu

Termin przydatności do spożycia, seria i data produkcji:

na opakowaniu.

Błonnik (Psyllium) - suplement diety.

Zawartość: 200g

Zgłoszenie i rejestracja GIS - 2007

Opakowania:

Pudełka kartonowe: 100g i 200g, zawierające dodatkowe, szczelne opakowanie, zapewniające najwyższą czystość i jakość produktu